Професійний підбір персоналу

Зекономте власний час та кошти при виборі персоналу для вашого підприємства. Разом з нами підбір співробітників відбувається швидко та якісно.
Наші послуги
ПІДБИРАЄМО КРАЩИЙ ПЕРСОНАЛ ДЛЯ ВАС
Сучасні підприємці щоденно стикаються з повільним прогресом в компанії. Вони пов'язують таке явище з проблемами кадрової політики. Корпорація, яка власними силами підбирає співробітників, витрачає близько однієї тисячі доларів на пошук штатної одиниці.
У випадку звільнення претендента на посаду протягом трьох місяців, компанія зазнає збитків, еквівалентних 6 заробітним платам спеціаліста. Тому правильним рішенням стане підбір персоналу з нашою допомогою.
Підбір персоналу
  • Загальний підбір.
  • Підбір спеціалістів вузького напрямку діяльності.
  • Executive SEARCH.
  • Кастинг менеджерів середньої ланки.
  • Підбір менеджерів вищої категорії.
Оцінка персоналу
  • Оцінка активного штату підприємства стосовно відповідності посаді, яку займає особа, проводиться в тестовому режимі. Оцінюється здатність реагувати на зміну ситуації, виявлення сильних та слабких сторін громадянина, аналізується наявність внутрішніх резервів. Контролер дізнається, чи розуміє спеціаліст покладений на нього спектр обов'язків та своє місце в рейтингу службовців в реєстрі управління компанією.
  • Проводиться оцінка запропонованих кандидатів на конкретну посаду.
Консалтинг
  • З чого складається система управління.
  • Моніторинг та побудова HR-технологій, які застосовуються в процесі роботи компанії
  • Планування заходів, пов'язаних з розробкою економічної мотивації штату фірми та запропоновані заходи, не пов'язані з матеріальною винагородою.
Маєте потребу у працівниках або інші питання
Залиште заявку на сайті компанії. Протягом доби отримайте відповідь та вартість замовлення. Знайомство з підприємством, аналіз анкети. Обговорення нюансів та умов співробітництва.
Коли варто замовити підбір персоналу?
NAMZOR - ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР
Спеціаліст потрібен дуже терміново. Через його відсутність компанія щоденно потерпає фінансово.

Відсутні чітка картина та портрет майбутнього спеціаліста.

Ви не відрізняєте ефективного кандидата від "пустого" претендента. Не розумієте, хто з них принесе користь компанії.

Співробітник з унікальним набором робочих функцій наполягає на підвищенні заробітної плати, апелюючи своєю незамінністю.

В компанії понад тридцять днів залишаються відкритими вакансії. Менеджер по роботі з персоналом не справляється зі своїми обов'язками.

Кандидати не поспішають на співбесіду через те, що про підприємство ширяться погані чутки.

Ви не бажаєте надавати багато інформації про наявні вакансії через побоювання, що конкуренти хочуть дізнатися ситуацію всередині компанії.

Чому нам довіряють?

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ
Власна база кандидатів
Щорічно кандидатська база збільшується на сорок тисяч учасників. На запропоновану вами вакансію ми можемо надати на розгляд кілька кандидатур.
Багатозадачність
Паралельно ми ведемо вісімнадцять напрямків вакансій за різними видами діяльності. В кожній спеціальності ми ефективні та підбираємо персонал всіх рівнів акредитації.
Закриття вакансії
Ми завжди працюємо на результат, тому 100% закриття вакансії — логічне завершення співпраці з нами. Ми пропонуємо ту кількість претендентів, що потрібна для ефективного розв'язання задачі.
Поглиблений моніторинг ринку працевлаштування
Ми проводимо глибокий аналіз вакансії, щоб висвітлити її найкращі сторони, пропонуючи претенденту на посаду.
Ми завжди працюємо на результат
Тому стовідсоткове закриття вакансії — логічне завершення співпраці з нами. Ми пропонуємо ту кількість претендентів, яка потрібна для ефективного розв'язання питання. Ми проводимо глибокий аналіз вакансії, щоб висвітлити її найкращі сторони, пропонуючи претенденту на посаду.
Вирішили скористатися нашими послугами?
АЛГОРИТМ ДІЙ НАСТУПНИЙ
Подача заявки
Залиште заявку на сайті компанії. При потребі ми допомагаємо належним чином оформити запит та сприяємо правильній подачі заявки. Форму краще заповнювати за встановленим зразком.
Розгляд заявки
Знайомство з підприємством, аналіз анкети. Обговорення нюансів та умов співробітництва.
Пошук та відбір кандидатів
Пошук потенційних шукачів роботи, які максимально відповідають встановленому запиту. Відбір претендентів, що проводиться по унікальній методиці виявлення професійних здібностей та відповідності запиту роботодавця.
Співбесіда з роботодавцем
Організація зустрічі з претендентами на вакансію та співбесіда з роботодавцем.
Новий працівник
Вихід працівника на роботу. Протягом випробувального терміну ми супроводжуємо угоду та при необхідності пропонуємо достойну заміну.
Залиште заявку
Протягом доби отримайте відповідь та вартість замовлення. Знайомство з підприємством, аналіз анкети. Обговорення нюансів та умов співробітництва. Відбір кандидатів. Організація зустрічі з претендентами на вакансію.
Ми не передаватимемо Ваші персональні дані третім особам. Ми дотримуємося норм чинного законодавства, тому конфіденційність є гарантією нашої порядності.
Безкоштовна консультація
Ми не передаватимемо Ваші персональні дані 3-ім особам.